green close

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

go

СТОРІНКИ

КОНТАКТНІ ДАНІ:

Тел.: +380 (96) 138-33-16, +380 (61) 222-72-70

Email.: zp-torg@i.uaОсінь: боротьба з бур'янами, що заважають зростанню озимого ріпаку

Дата створення: 2017-10-01 20:22

Осінь: боротьба з бур'янами, що заважають зростанню озимого ріпаку

Для отримання високого врожаю озимого ріпаку, необхідно ще восени підготувати базу для його зростання і хорошій зимівлі.

Восени озимий ріпак не витримує конкуренції з небажаною рослинністю на початкових стадіях росту, що призводить до витягування точки росту над поверхнею грунту, ослаблення кореневої системи і, як наслідок, до зниження зимостійкості ріпаку. Першим кроком у системі захисту від небажаної рослинності, після збирання попередньої культури на поле, є контроль складно знищуваних бур'янів (осоти, берізка, багаторічні злакові та ін) за допомогою обробки препаратами суцільної дії на основі гліфосатів. Компанія Іст трейд 2008 пропонує відповідні дієві гербіциди — Сокар, ВР (амонійна сіль гліфосату, 480 г/л, у кислотному еквіваленті — 360 г/л), Отаман, ВР (ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л, у кислотному еквіваленті — 360 г/л), Отаман Екстра, ВР (калійна сіль гліфосату — 663 г/л, у кислотному еквіваленті — 540 г/л).

Ріпак особливо чутливий до бур'янів у перші 15-25 днів вегетації — в цей період поле має бути абсолютно чистим. Тому другим логічним кроком при захисті посівів ріпаку є застосування ґрунтових гербіцидів. Саме вони забезпечують захисний екран від небажаної рослинності, культурі дозволяють найбільш повно розкрити закладений генетичний потенціал і забезпечити вдалий старт для формування майбутнього врожаю. З цією метою слід застосовувати гербіцид Альфа-Гетьман, К.Е. (метолахлор, 960 г/л) з нормою витрати — 1,6-2,6 л/га. Препарат знижує загальну забур'яненість на посівах ріпаку в кілька разів, не роблячи при цьому негативного впливу на культуру.

Третім обов'язковим кроком є застосування гербіцидів для зниження засміченості однорічними і багаторічними злаковими бур'янами (у т. ч. знищення пирію повзучого), а також падалиці зернових культур. Універсальним і ефективним засобом для цього є гербіцид Багіра Супер, К.Е. (хизало - фоп-п-етил, 50 г/л). Препарат застосовується в широкому діапазоні фаз розвитку культури і не викликає фітотоксичності. Норма витрати гербіциду може істотно варіювати в залежності від видового складу злакових бур'янів (1,0-3,0 л/га), що дозволяє оптимізувати витрати на захисні заходи. Проти однорічних злакових Багиру Супер, К.Е. слід застосовувати у фазі 2-4 листків у бур'яну, проти багаторічних — при висоті бур'янів 1015 см незалежно від фази розвитку культури. За рахунок «закритої» структури молекули діючої речовини забезпечується зменшення молекулярного розпаду в період низької активності рослин бур'янів (несприятливі умови). В результаті цього при сприятливих погодних умовах гербіцидна дія препарату подовжується, що гарантує загибель злакових бур'янів.

Схема регулювання морфологічних показань рослин ріпаку в осінній період

Іст трейд груп