green close

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

go

СТОРІНКИ

КОНТАКТНІ ДАНІ:

Тел.: +380 (96) 138-33-16, +380 (61) 222-72-70

Email.: zp-torg@i.uaВчені придумали м'ясну кукурудзу

Дата створення: 2017-11-05 16:12

Вчені придумали м'ясну кукурудзу

Вчені інституту США зуміли перетворити кукурудзу в м'ясний продукт. Самі ж експерти впевнені у важливості відкриття, оскільки саме воно здатне врятувати мільйони людей у світі, що розвивається, для яких кукурудза є основним продуктом, а також знизити витрати на корм для тварин.

"Ми поліпшили поживну цінність саме кукурудзи, оскільки вона є найбільш масовою продовольчою культурою, виростає на Землі, - коментує один з авторів роботи Томас Лейстек. - і хоча більша частина кукурудзи використовується в якості корму для тварин, вона здатна врятувати від голодування цілі країни, що розвиваються ".

Сьогодні сільське господарство витрачає мільярди, додаючи синтетичний метіонін в кукурудзяне зерно, прискорюючи ріст тварин. Але сам керівник проекту, професор Йоахім Мессінг впевнений, що їх відкриття дозволить заощадити фермерам величезну кількість грошей завдяки введеному в саму ДНУ кукурудзи метіоніну. 
Вчені провели кілька експериментів, що годувала генетично модифікованою кукурудзою курчат. Результати підтвердили збільшення харчової цінності рослини. Вони вважають, що технологія може бути розгорнута протягом декількох років.

 "Трансгенів, який ми розробили, може бути легко доданий в комерційні сорти кукурудзи, - повідомив професор Лейстек.- Головною перешкодою буде законодавство, тому що це трансгенна технологія, властивості якої на організм людини ще не до кінця вивчені.

Нагадаємо, Іст трейд Запоріжжі не продає насіння генетично модифікованих рослин, так як їх позитивний вплив на споживачів ще не доведено.

Ви можете  придбати елітні насіння кукурудзи у нас прямо зараз

Іст трейд груп