green close

КАТАЛОГ ТОВАРОВ

go

СТОРІНКИ

КОНТАКТНІ ДАНІ:

Тел.: +380 (96) 138-33-16, +380 (61) 222-72-70

Email.: zp-torg@i.ua«Нібулон» продовжить інвестувати в розвиток агрологистики України

Дата створення: 2017-10-14 18:31

 Генеральний директор компанії «Нібулон» Олексій Вадатурський презентував інвестиційний проект по вдосконаленню аграрної логістики Запорізької області. Про це 13 жовтня повідомила прес-служба компанії.


 «Я з радістю поінформував учасників форуму про реалізацію нашою компанією інвестиційної програми з відродження Дніпра і Південного Бугу як транспортних артерій України і висловив свою подяку народним депутатам від Запорізької області, які у своїй законотворчій діяльності підтримали наші ініціативи в питаннях відродження Дніпра. Сьогодні я звернувся до дипломатів іноземних країн з проханням наслідувати приклад нашої компанії і не боятися інвестувати в економіку Запорізької області, економіку України, а не чекати, коли український бізнес зробить тут інвестиційно привабливий клімат самостійно», - сказав він.


 А. Вадатурський дав слово до 1 липня 2018 р. звести черговий об'єкт компанії «Нібулон» у Запорізькій області (с. Тернівка Вільнянського р-ну). Крім того, були озвучені плани по будівництву ще одного підприємства в центрі Запорізької області, після введення в експлуатацію якого сільгосптоваровиробники регіону стануть повноправними учасниками світового ринку зерна та експортерами продукції, здійснюючи свою діяльність без посередників і трейдерів, а також повною мірою використовуючи переваги чинного законодавства. Вдосконалення логістики дозволить зберегти автомобільні дороги Запорізької та сусідніх областей, адже в радіусі 100 км від підприємств компанії «Нібулон» вигідно доставляти продукцію малотоннажними вантажівками.

Іст трейд груп